Vabadus

Kuutasusid ja muid kohustuslikke tasusid ei ole. Poe registreerimine on väga lihtne ja saad koheselt müüma asuda. Igal ajal! Hansabay on kõige kaasaegsem ja uuenduslikum online müügiplatvorm ja saad liituda ühena selle partneritest viivitamatult!

Kasumlikkus

Tasuta ja kiire liitumine ning kaupade lisamine. Väike vahendustasu (alates 6,9%). Vahendustasu võetakse ainult müüdud kaubalt. Üüripinna eest maksma ei pea, järelikult lisakulusid ei ole! Kauba müük algab koheselt ja Hansabay on avatud ööpäevaringselt.

Turundus

Portaali pidev reklaam on tagatud. Suurimad reklaamikanalid: tele, raadio, internet ja sotsiaalvõrgustikud. Võimalus planeerida isiklikke reklaamikampaaniaid. Hansabay kasutab kõige populaarsemaid kanaleid, kasuta seda ära! Liitumisel kingime sinule 200 euro eest tasuta reklaami!

Turvalisus

Müüja kaitse ja tehniline tugi, turvalised ülekanded. Vahendid asuvad Hansabay deposiidil, et välistada pettuseid tellimisel või tagastamisel. Internetikaubandus pole veel kunagi olnud nii turvatud müüjate ja ostjate jaoks!

Personaalsus

Sinu isiklik pood säilitab oma individuaalsuse ja omab isiklikku vitriini. Lae üles logo ja oma poe eristuv kujundus. Ostja teab alati millises poes ta viibib ja millise müüja käest ostu sooritab.

Usaldusväärsus

Hansabay logistika ja finantsid on alati meie kontrolli all. Ostuprotsess on algusest lõpuni järelevalve all. Aus kohustuste täitmine on kõige kasulikum lahendus nii müüjate kui ostjate jaoks. Hansabay on mitte lihtsalt partner, vaid ostu või müügi tagaja.
Kui sul on veel küsimusi, võtke meiega ühendust:
support@hansabay.ee
6 800 100
1
REGISTREERI JA TÄIDA PROFIIL
2
LISA OMA KAUP PLATVORMILE
3
SUURENDA OMA MÜÜKI JA KASVATA OMA ÄRI
Liitu juba Täna ja avasta enda jaoks uued võimalused ja kliendid